• Twitter
  • Facebook
  • Google+
  • LinkedIn
  • Flickr
  • Vimeo
  • YouTube
  • RSS
Please select your page

Apple firması Macintosh marka bilgisayar kullanan şirket elemanlarını hedef alan bir virüs taragından saldırıya uğradığını açıkladı

Geçen yıllara oranla özellikle bu yılbaşında online alışverişin daha fazla kullanılması bekleniyor. Yılbaşında keyfinizin kaçmaması için aşağıdaki maddelerin okunması ve uygulanması oldukça önemli...

Bilişim güvenliği firması BitDefender uzmanları, yaptıkları inceleme sonucunda, Facebook kullanıcılarının yaklaşık yüzde 20'sinin haber kaynaklarında (news feeds) virüslü içerik tespit ettiklerini açıkladı.

Microsoft, Hotmail'in hem altyapısı hem de görünümünü yenileyerek servisin adını Outlook olarak değiştiriyor.

Libre office alternatif bir office yazılımı. Hemde açık kaynak. Yani istediğiniz kadar kurup kullanabilirsiniz. 

Proje Yöneticisi Erkan TEKMAN, yeni sürümün beklemeye değer özelliklerle geldiğine dikkat çekerek şunları söyledi..

“Win32 Sality.y” virüsü bu aralar bir çok kişide gördüğüm virüs. Örnek vermek gerekirse klasör dosyalarını sistem dosyası haline getirip gizliyor. Kendisini de klasör görünümünde aynı isimde ”.exe” olarak kaydediyor.

2 Haziran’dan sonra bilgisayar alan kim olursa olsun, işletim sistemini sadece 15 dolara Windows 8’e yükseltebilecek.

75 kullanıcı destekleyebilen, küçük işletmeler için uygun bir tasarıma ve fiyata sahip olan Windows® Small Business Server 2011 Standard , küçük işletmelerin üretken ve rekabetçi olmak için ihtiyaç duyduğu özellikleri içeren ideal bir ilk kullanıcı sunucu çözümüdür.

Hosting Destek Noktası

Alan adı almak istiyorsunuz, sonrada bunu internette yayınlamak istiyorsunuz. Takıldığınız yerlerde profesyonel bir kadro tüm sorunlarınızı çözsün istiyorsunuz. Doğru yerdesiniz.

SatınAL

Buy now

You can now buy this awesome Joomla Theme directly on Themeforest for a really low price for this awesome and stunning Joomla product!

Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam porta sem malesuada magna mollis euismod. Morbi leo risus, porta ac consectetur ac, vestibulum at eros. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue.

BUY NOW ON THEMEFOREST

×

Login

Please login using your credentials recived by email when you register.


Parolanızı mı unuttunuz? |  Kullanıcı adınızı mı unuttunuz?

×

Register now


I'm a small Introtext for the Register Module, I can be set in the Backend of the Joomla WS-Register Module.  or   Login
×
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd