• Twitter
  • Facebook
  • Google+
  • LinkedIn
  • Flickr
  • Vimeo
  • YouTube
  • RSS
Please select your page

Gün yayıncılık kurumsal web sayfaları.

http://www.gunyayincilik.com/

Ataşehir yıldızları spor okulları bir çok sporcusu ile çok aktif ve değişken ihtiyaçları olan bir şirket. Bizde bu konularda uzman altyapımız ile çok hızlı biçimde ihtiyaçlarını karşıladık.

Aybala Akıl kadın hastalıkları ve doğum uzmanı. Kişisel sayfalarında technopit ile çalıştı. Doktorluğun getirdiği esneklik, heryerden ulaşabilirlik, yönetilebilirlik özellikleri temel taleplerdendi.

Şirket projelerimizden biri olarak Ayça Oğuş Photograpy kişisel web sitesi bir çok özellik barındırıyor.

CSS3 ve HTML5 özelliklerini destekleyen altyapısı ile güncel.

www.aycaogus.com

Yine bir gülerada projesi olarak Bozcaadapazari.com web sayfaları açıldı. Yaz boyunca adanın kendi ürünlerinden yapılan recellere büyük ilgi var. Şimdiye kadar telefon ile ürün kargolatmak isteyenlere cevap verilebiliyordu. Ama artık daha iyi çaılan bir yapınında zamanı gelmiş demek.

www.bozcaadapazari.com

 

Cem Davran resmi Kişisel web sayfalarını hem kişisel hem marka kullanımına uygun olarak oluşturuldu.

Doruk Spor ithal ettiği malzemelerin yurtiçi dağıtımcılara tanıtılması ve görsel dökümanlarının sağlanması için kurduğu web sitesinde interaktif bir içerik yönetim sistemi kullanmak istedi. Bizde bunu yaptık.

Düşledix sıradışı sporlar konusunda danışmanlık veren bir marka. Web sayfalarında bir sürü ihtiyaçları var. Gelecekte bunlar daha da çeşitlenecek.

Gülerada şarapcılık Bozcaada'da 2008 den bu yana çok çalışarak bir şarap yaratan dirençli, çalışkan ve inatcı bir firma. Şarapları farklı bir renk oldu. Web sayfalarını bu tarihten beri hep biz yaptık. Şimdi yeni versiyonu ile karşınızda.

www.gulerada.com

 

Kampa Gidelimmi BABA hem üyelerini hemde ilgili katılımcıları interaktif bir web sayfası üzerinden takip etmek istiyordu.

Page 1 of 2

Hosting Destek Noktası

Alan adı almak istiyorsunuz, sonrada bunu internette yayınlamak istiyorsunuz. Takıldığınız yerlerde profesyonel bir kadro tüm sorunlarınızı çözsün istiyorsunuz. Doğru yerdesiniz.

SatınAL

Buy now

You can now buy this awesome Joomla Theme directly on Themeforest for a really low price for this awesome and stunning Joomla product!

Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam porta sem malesuada magna mollis euismod. Morbi leo risus, porta ac consectetur ac, vestibulum at eros. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue.

BUY NOW ON THEMEFOREST

×

Login

Please login using your credentials recived by email when you register.


Parolanızı mı unuttunuz? |  Kullanıcı adınızı mı unuttunuz?

×

Register now


I'm a small Introtext for the Register Module, I can be set in the Backend of the Joomla WS-Register Module.  or   Login
×
DMC Firewall is a Joomla Security extension!